Teleman

Szkoła (620)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kaja jest zła na chłopaka, ponieważ zapuścił wąsy. Przyjaciel przekonał go, że zarost to oznaka męskości. Licealista Konrad uczestniczy w walkach, które organizują maturzyści. Ma u nich dług.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Ósmoklasistka Kaja Zambrzycka jest zła na swojego chłopaka, ponieważ zapuścił wąsy. Przyjaciel Olka przekonuje go, że zarost to oznaka męskości, a on nie może podporządkować się partnerce. Wściekły nastolatek rozstaje się z Kają, ale szybko zaczyna tego żałować. Licealista Konrad Wojcieszko uczestniczy w nielegalnych bójkach, które organizują maturzyści. 19-latkowie zmuszają ucznia do walki, ponieważ ma u nich dług. Jego partnerka Monika podejrzewa, że Konrad jest bity przez surowego ojca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...