Szkoła (462)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Dominika Socha jest kapitanem żeńskiej drużyny piłkarskiej. Nie podoba się to Oliwii Gój, która postanawia zająć miejsce koleżanki. Dziewczyna nie zyskuje poparcia pozostałych zawodniczek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Dominika Socha jest kapitanem żeńskiej drużyny piłkarskiej. Nie podoba się to Oliwii Gój, która postanawia zająć miejsce koleżanki. Dziewczyna nie zyskuje poparcia pozostałych zawodniczek. Maks Kubiak namawia Dominikę, by nie rezygnowała. Nastolatka nie wie jednak, że licealista zamierza skłócić drużynę. Mama Beaty Okońskiej umawia się z żonatym mężczyzną. Ten obdarowuje córkę partnerki drogimi prezentami. Jej koleżanki myślą, że Beata zarabia jako prostytutka. Klara Kasprzycka tworzy w imieniu nastolatki fałszywe ogłoszenie. Próbuje wszystkich przekonać, że licealistka naprawdę jest kobietą lekkich obyczajów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...