Teleman

Szkoła (621)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Siódmoklasistka Gabrysia Suchoń pochodzi z ubogiej rodziny. Kiedy wygrywa tablet w szkolnym konkursie, koleżanki chcą ją upokorzyć. Wiedzą, że nastolatka wstydzi się swojej sytuacji materialnej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Siódmoklasistka Gabrysia Suchoń pochodzi z ubogiej rodziny. Kiedy wygrywa tablet w szkolnym konkursie, koleżanki chcą ją upokorzyć. Wiedzą, że nastolatka wstydzi się swojej sytuacji materialnej. Ogłaszają więc wśród uczniów zbiórkę jedzenia oraz ubrań dla Gabrysi. Zrozpaczona dziewczyna ucieka z lekcji. Maturzysta Wojtek Nikiel jest pewien, że partnerka jego najlepszego przyjaciela tak naprawdę jest zakochana w nim. Kiedy Dominika odrzuca adoratora, ten postanawia się zemścić. Okłamuje Mateusza odnośnie zaistniałej sytuacji. Oskarża licealistkę, że próbowała go poderwać. Tłumaczenia Dominiki nie przynoszą skutku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...