Teleman

Szkoła (622)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maturzysta Bartek umawia się na spotkanie z dawnym kolegą. Grzegorz jakiś czas temu opuścił Kraków. Wkrótce okazuje się, że uciekł z domu i jest narkomanem. Bartek chce mu pomóc zerwać z nałogiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Maturzysta Bartek Witecki umawia się na spotkanie z dawnym kolegą. Grzegorz Chojnowski jakiś czas temu opuścił Kraków. Wkrótce okazuje się, że uciekł z domu i jest narkomanem. Kiedy partnerka Bartka zabiera Grześkowi środki odurzające, zostaje przez niego zaatakowana. Mimo to licealista wciąż próbuje wyciągnąć przyjaciela z nałogu. Inne uczennica liceum, Marika Wroniecka jest partnerką Marcina Różyckiego. Boi się, że ukochany ją zdradza. Sytuację wykorzystuje Anita Lubecka, która nie przepada za chłopakiem koleżanki. Wmawia przyjaciółce, że Marcin zdradza ją z Gabrysią.

Występują

Zobacz także

Ładuję...