Szkoła (464)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Gimnazjalista Radek podczas lekcji wychowania fizycznego jest wyśmiewany przez kolegów. Postanawia więc założyć własną drużynę. Razem ze znajomymi rozpoczyna prywatne treningi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Gimnazjalista Radek Borysiak podczas lekcji wychowania fizycznego jest wyśmiewany przez kolegów. Postanawia więc założyć własną drużynę piłkarską. Razem ze znajomymi rozpoczyna prywatne treningi pod okiem Piotra Dobrowolskiego. Uczniowie, którzy dotychczas szydzili z nastolatków, teraz chcą stoczyć z nimi pojedynek. Uczennica drugiej klasy, Weronika Grabecka, chce zakończyć związek z Piotrem Ciechańskim. Ich przyjaciele nie potrafią się tego zaakceptować, więc postanawiają podstępem sprawić, by gimnazjaliści do siebie wrócili. Weronika i Piotr odkrywają intrygę i postanawiają się zemścić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...