Szkoła (538)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Gimnazjaliści straszą koleżanki. Dziewczyny postanawiają się odegrać... Maturzystka pod wpływem alkoholu potrąca samochodem pieszego i ucieka z miejsca zdarzenia. Dręczą ją wyrzuty sumienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial paradokumentalny "Szkoła" przedstawia obraz współczesnych nastolatków i ich marzeń, problemów oraz trosk. Scenariusz powstawał w oparciu w wielogodzinne rozmowy z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Trudny okres dojrzewania wiąże się z buntem, negowaniem autorytetów, potrzebą bycia zauważonym, a także sięganiem po to, co zakazane. Bohaterami serialu są nauczyciele i ich podopieczni z Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie. W trzecim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in. jak Anna Turczyn, nauczycielka języka angielskiego, zostaje oskarżona o molestowanie czy żądnych sławy nastolatków, którzy nagrywają seks taśmę. Zakończenie każdej historii pokazuje, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia, a świat dorosłych jest mniej niedostępny niż sądzą młodzi ludzie.

W tym odcinku

Gimnazjaliści straszą koleżanki. Dziewczyny postanawiają się odegrać. Nagrywają reakcje chłopaków, a następnie zamieszczają filmik w internecie. Uczniowie stają się pośmiewiskiem. Maturzystka pod wpływem alkoholu potrąca samochodem pieszego. Sprawczyni wypadku ucieka z miejsca zdarzenia. Do szkoły przyjeżdża policja. Tymczasem dręczona wyrzutami sumienia licealistka postanawia odwiedzić w szpitalu poszkodowanego mężczyznę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...