Prawo Agaty | sezon 4 odc. 8

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przybysz reprezentuje hokeistę Kostka Kamińskiego, który stracił oko w starciu z przeciwnikiem podczas meczu. Sportowiec chce dowieść, że nie był to wypadek, tylko zaplanowany atak.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Mecenas Przybysz reprezentuje hokeistę Kostka Kamińskiego (Mateusz Damięcki), który stracił oko w starciu z przeciwnikiem podczas meczu. Sportowiec chce dowieść, że nie był to wypadek, tylko zaplanowany atak. Podczas pracy Agatę rozprasza zniknięcie Tośki. Dorota prowadzi sprawę komputerowego maniaka, Rafała Szewczyka (Maciej Nawrocki). Chłopak zupełnie pogrążył się w wirtualnej rzeczywistości. Skupiona na pracy prawniczka nie dostrzega, co dzieje się z jej mężem. Dębski wciąż może porozumieć z chorym ojcem. Znalezienie wspólnego języka po latach niechęci i urazów jest trudne. Kancelaria przyjaciół niespodziewanie zyskuje nowego pracownika.

Występują

Zobacz także

Ładuję...