Teleman

Prawo Agaty

serial obyczajowy Polska
zdjęcie

Emisje w TV

Program archiwalny.

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

Występują

Ostatnie odcinki

Prawo Agaty (85)

Agata reprezentuje fundację walczącą o prawa zwierząt. Organizacji grozi rozwiązanie z powodu akcji podjętej przez jej działaczy. Aniela ma kłopoty z prawem. Agata i Bartek próbują jej pomóc.

Prawo Agaty (84)

Bartek przegrywa walkę o opiekę nad synem. Przybysz prowadzi sprawę kobiety, która odkryła, że nie jest biologiczną córką swoich rodziców. Mogła zostać podmieniona w szpitalu tuż po urodzeniu.

Prawo Agaty (83)

Agata angażuje się w walkę Bartka o dziecko. Justyna nie chce iść na ustępstwa i obie strony zaczynają sięgać po coraz ostrzejsze sposoby, by uzyskać wyłączne prawo do opieki nad dzieckiem.

Ładuję...