Prawo Agaty | sezon 1 odc. 3/15

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dębski zbiera pieniądze na remont - Agata nie ma gotówki, więc obmyśla plan awaryjny. Nocami razem z Bartkiem wykonuje prace remontowe. Tymczasem zgłasza się do niej nowa klientka, Aśka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

W tym odcinku

Dębski zbiera pieniądze na remont lokalu, w którym mieści się nowa kancelaria. Agata nie ma gotówki, więc obmyśla plan awaryjny. Nocami razem z Bartkiem w tajemnicy kontynuuje prace remontowe. Tymczasem zgłasza się do niej nowa klientka, Aśka. Kobieta została oskarżona przez swą byłą przyjaciółkę i wspólniczkę, modelkę Paulinę, o umyślne spowodowanie stłuczki samochodowej. Sprawę komplikuje fakt, że klientka miała motyw - przyjaciółka odbiła jej narzeczonego. Po pełnej emocji rozprawie Dorota zaprasza Agatę i Dębskiego na kolację, aby ich pogodzić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...