Prawo Agaty | sezon 1 odc. 4/15

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci pokazują Agacie nagranie z monitoringu na stacji benzynowej pod Gdańskiem, na którym widać Huberta. Do kancelarii przychodzi Kinga Bugajska. Chodzi o sprawę dziedziczenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

W tym odcinku

Policjanci pokazują Agacie nagranie z monitoringu na stacji benzynowej pod Gdańskiem, na którym widać Huberta. Do Warszawy przyjeżdża ojciec prawniczki. Nie wie nic o problemach córki i jest przekonany, że Dębski to jej partner. Do kancelarii przychodzi Kinga Bugajska. Jej konkubent zmarł. Nie odnaleziono jego testamentu. Klientka twierdzi jednak, że przed śmiercią wskazał on w obecności kolegów ich dziecko jako spadkobiercę swojego domu. Dorota prowadzi sprawę o błąd w sztuce lekarskiej. Ponieważ nie ma z kim zostawić syna, przyprowadza go do kancelarii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...