Prawo Agaty | sezon 1 odc. 6/15

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nastoletni Staszek, syn koleżanki Agaty, zostaje oskarżony o włamanie do pracowni szkolnej i kradzież komputerów. Dębski i Okońska mają stanąć po przeciwnych stronach w tej samej sprawie.

Oglądaj w telewizji

So 27.07 10:00
TVN Fabułalogo

Opis

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

W tym odcinku

Nastoletni Staszek, syn koleżanki Agaty z poprzedniej pracy, zostaje oskarżony o włamanie do pracowni szkolnej, kradzież komputerów i pobicie woźnego. Chłopak jest wrogo nastawiony do świata i odrzuca pomoc. Dębski i Okońska mają stanąć po przeciwnych stronach w tej samej sprawie. Prokurator sądzi, że obrońca powinien zrezygnować. Dorocie coraz trudnej godzić obowiązki zawodowe z domowymi. Agata prosi ją o pomoc w sprawie Staszka. Między nią a zmęczoną przyjaciółką dochodzi do konfliktu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...