Prawo Agaty | sezon 1 odc. 10/15

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Architekt zostaje oskarżony o napad na kantor. Agata jest przekonana, że sprawa jest banalna do momentu, gdy jej klient zostaje zdemaskowany jako oszust. Dorota odkrywa dowód romansu męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

W tym odcinku

Młody architekt zostaje oskarżony o napad na kantor. Agata jest przekonana, że sprawa jest banalna do momentu, gdy jej klient zostaje zdemaskowany jako oszust. Dorota zauważa u Bernadetty niezbyt gustowny naszyjnik, który widziała już wcześniej w mieszkaniu. To dla niej kolejny dowód, że mąż ma romans z dziewczyną. Agata jedzie do Bydgoszczy na urodziny ojca. Obiecuje Maćkowi, że po powrocie się z nim spotka. Dębski przeprowadza poważną rozmowę z Marią na temat ich związku. Wolał, kiedy ich relacje były mniej zobowiązujące.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...