Prawo Agaty | sezon 1 odc. 8/15

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata spotyka Kaśkę, która pracuje w jednej z redakcji. Koleżanka opowiada prawniczce, że jest źle traktowana przez swoją szefową, Lidię Skalską. Agata namawia ją do pozwania przełożonej.

Oglądaj w telewizji

Nd 28.07 9:35
TVN Fabułalogo

Opis

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

W tym odcinku

Agata spotyka Kaśkę - znajomą ze szkolnych lat, która niedawno rozpoczęła pracę w jednej z warszawskich redakcji. Koleżanka opowiada prawniczce, że jest źle traktowana przez swoją szefową, Lidię Skalską. Agata namawia ją, by pozwała przełożoną. Prosi o pomoc Dorotę. Sprawa trafia do sądu. Tymczasem klientem Dębskiego jest były nauczyciel, który nieświadomie kupił kradziony samochód i teraz jest oskarżony o paserstwo. Po zdaniu wszystkich egzaminów Bartek dochodzi do wniosku, że powinien w kancelarii zajmować się bardziej odpowiedzialnymi czynnościami niż dotychczas.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...