Prawo Agaty | sezon 1 odc. 9/15

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W kamienicy, w której mieści się kancelaria, dochodzi do aresztowania. W mieszkaniu Jacka znaleziono nielegalną broń. Jego matka prosi prawników o pomoc. Agata spotyka dawną miłość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

W tym odcinku

Dorota zauważa, że Wojtek zachowuje się podejrzanie w stosunku do opiekunki Filipa, Bernadetty. Na domiar złego przyłapuje go na kłamstwie. Dębski zostaje zaproszony na kolację do rodziców Okońskiej. Czuje, że ich związek wkracza w nowy etap i zaczyna go to przerażać. W kamienicy, w której mieści się kancelaria, dochodzi do aresztowania. W mieszkaniu Jacka (Bartosz Obuchowicz) znaleziono nielegalną broń. Zrozpaczona matka chłopaka (Joanna Kurowska) przychodzi do prawników z prośbą o pomoc. Wierzy, że syn jest niewinny. Agata spotyka na imprezie u koleżanki swojego chłopaka z liceum, Maćka (Łukasz Nowicki). Dowiaduje się, że jest on teraz szanowanym lekarzem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...