Prawo Agaty | sezon 1 odc. 7/15

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dwaj scenarzyści twierdzą, że to oni są autorami fabuły filmu, a pomysł został im skradziony. Dębski razem z Agatą mają ich reprezentować. Dorota sprawia, że lokator spłaca zaległy czynsz.

Oglądaj w telewizji

Nd 28.07 8:35
TVN Fabułalogo

Opis

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

W tym odcinku

Do kin wchodzi przebojowa komedia romantyczna. Dwaj scenarzyści chcą wytoczyć proces twórcom filmu. Twierdzą, że to oni są prawdziwymi autorami historii, a pomysł został im skradziony. Dębski, który nie jest fanem tego rodzaju kina, usiłuje ich zniechęcić do sprawy. Jego nastawienie zmienia Agata. Adwokaci razem mają reprezentować klientów w sądzie. Dorota zajmuje się sprawą zaległego czynszu. Sprawia, że lokator spłaca wszystkie zaległości jej klientowi. Bartek w tajemnicy przygotowuje się do sesji poprawkowej. Agata odkrywa jednak jego sekret.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...