Prawo Agaty | sezon 4 odc. 2

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dębski reprezentuje parę, która walczy o przeprowadzenie zabiegu in vitro. Agaty doskonale się czuje w roli wykładowczyni. Bartek potrzebuje jej pomocy w sprawie, którą prowadzi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Mecenas Dębski reprezentuje małżeństwo, które walczy o przeprowadzenie zabiegu in vitro według wcześniej ustalonych reguł. Praca z młodzieżą okazuje się dla Agaty niezwykle inspirująca, a jej kariera akademicka nabiera kolorów. Trudno jej jednak zdystansować się od życia kancelarii, gdyż Bartek potrzebuje jej pomocy. Młody prawnik nie radzi sobie z Justyną. Ich sprawa dotyczy skłóconych mieszkańców kamienicy. Tymczasem Okońska zdobywa informacje, które mogą zaważyć na życiu Przybysz.

Występują

Zobacz także

Ładuję...