Ojciec Mateusz 14: Siłownia (183)

serial kryminalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na dyskotece dochodzi do bójki pomiędzy Kacprem i Tomkiem. Niedługo później drugi z nich zostaje pobity w szatni siłowni. Nieprzytomnego znajduje Agnieszka. Policjanci rozpoczynają dochodzenie.

Oglądaj w telewizji

Pon 13.02 8:55
TVP HDlogo
Wt 14.02 20:20
TVP Polonialogo
Śr 15.02 12:15
TVP Polonialogo
Pt 17.02 2:40
TVP Polonialogo

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Na dyskotece dochodzi do bójki pomiędzy Kacprem i Tomkiem. Następnego dnia pierwszy z mężczyzn zjawia się w warsztacie samochodowym Ryśka i Waldka. Jest żądny zemsty i szuka pomocy u mechanika, który jest winien mu przysługę, bo ten wczoraj zabrał na imprezę jego brata. Jakiś czas później ćwiczący na siłowni Marczak jest świadkiem bijatyki z udziałem Adriana, Tomka, Marcina i tajemniczych napastników. Uczestnicy nie chcą rozmawiać z policją o całym zdarzeniu. Wkrótce potem Agnieszka znajduje w szatni lokalu zakrwawionego i nieprzytomnego Tomka. Zauważa pośpiesznie oddalających się z miejsca zdarzenia mężczyzn. Funkcjonariusze przesłuchują Kacpra. Tymczasem ktoś próbuje porwać Agnieszkę. Marczak zostaje oddelegowany do jej ochrony. W sprawę angażuje się Mateusz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...