Ojciec Mateusz 14: Geniusz (179)

serial kryminalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ksiądz Mateusz jest świadkiem napadu na sklep. Widzi, jak sprawcy odjeżdżają motocyklem. Tymczasem matka zgłasza zaginięcie syna. Wkrótce policjanci znajdują nieprzytomnego chłopaka na polu biwakowym.

Oglądaj w telewizji

Wt 31.01 20:20
TVP Polonialogo
Śr 1.02 12:15
TVP Polonialogo
Pt 3.02 2:40
TVP Polonialogo
Czw 9.02 8:55
TVP HDlogo

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Ksiądz Mateusz jest świadkiem napadu na sklep. Widzi, jak sprawcy odjeżdżają motocyklem. Tymczasem matka zgłasza zaginięcie syna, Mirona. Mateusz dowiaduje się od jego nauczycielki, Mileny, że jest matematycznym geniuszem. Na polu biwakowym policjanci znajdują nieprzytomnego Mirona. Obok spostrzegają atrapę broni, a w zaroślach kask. Tymczasem przypadkowy kierowca zauważa przy drodze motocyklową rejestrację. Policja ustala, że właścicielem jednośladu jest Zbigniew Dybik, uczeń technikum. Chłopak zostaje zatrzymany podczas próby ucieczki. Policjanci zabezpieczają komputer Mirona. Okazuje się, że chłopak był hazardzistą. Mateusz przez przypadek dowiaduje się, że Milena ma kłopoty finansowe.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...