Ojciec Mateusz 14: Życiowy rekord (180)

serial kryminalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W zagadkowych okolicznościach znika młoda pływaczka Diana. Dziewczyna, chluba miejscowej drużyny, nie zjawiła się na treningu. Zawiadomieni przez rodziców policjanci rozpoczynają poszukiwania.

Oglądaj w telewizji

Pt 3.02 3:30
TVP Polonialogo
Czw 9.02 9:50
TVP HDlogo

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

W zagadkowych okolicznościach znika młoda pływaczka Diana Świerczewska. Dziewczyna, chluba miejscowej drużyny, nie zjawiła się na treningu. Zawiadomieni przez rodziców policjanci rozpoczynają poszukiwania. Nocul i Paruzel przeszukują jej pokój. Wpadają na ślad niepokojących informacji. Znajomy dziewczyny, Artur, pokazuje Możejce treść wiadomości, którą mu wysłała. Wkrótce funkcjonariuszom udaje się odnaleźć dziewczynę pod mostem. W ciężkim stanie trafia ona do szpitala. Okazuje się, że jest w ciąży. Tymczasem Mateusz spotyka się z jej trenerką, Alicją Kobus. Kobieta opowiada mu o pracy, którą włożyła w stworzenie mistrzyni. Jest zawiedziona, że cały jej trud poszedł na marne...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...