Prawo Agaty | sezon 3 odc. 3

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mecenas Przybysz reprezentuje prezesa firmy budowlanej, którego pozwano za niedotrzymanie terminu wykonania zlecenia. W toku sprawy okazuje się, że zataił on przed Przybysz istotne fakty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie trojga prawników, którzy prowadzą własną kancelarię. Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota) angażują się w nowe skomplikowane sprawy. Muszą walczyć o przetrwanie swojej kancelarii, która pogrąża się w kryzysie. Kłopoty zawodowe wystawiają na próbę ich przyjaźń.

W tym odcinku

Mecenas Przybysz reprezentuje prezesa firmy budowlanej (Grzegorz Małecki), którego pozwano za niedotrzymanie terminu wykonania zlecenia. Mecenas Tuliński (Piotr Grabowski) przedstawia konkretne dowody świadczące o winie klienta Agaty. W toku sprawy okazuje się, że zataił on przed prawniczką istotne szczegóły i ich linia obrony jest nieskuteczna. Dębski prowadzi sprawę Ewy (Urszula Grabowska) - nauczycielki fizyki oskarżonej o molestowanie 19-letniego ucznia, Łukasza (Daniel Dziorek). Matka chłopaka twierdzi, że przez pozwaną popadł on w depresję i został niedopuszczony do matury.

Występują

Zobacz także

Ładuję...