Prawo Agaty | sezon 6 odc. 10

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata tłumi żałobę po utraconym dziecku. Z urzędu trafia do niej sprawa, w której stawką jest życie pewnego chłopca, oczekującego w szpitalu na operację. To dla Przybysz ogromne wyzwanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników małej warszawskiej kancelarii. Z firmy odchodzi mecenas Dorota Gawron (Daria Widawska), która szykuje się do przeprowadzki do Gdańska. Jej mąż, Wojtek (Tomasz Karolak), otrzymał tam ofertę pracy, a ona sama zgadza się przyjąć w nowym mieście propozycję stanowiska w sądzie rodzinnym. Do zespołu Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) ma wkrótce dołączyć Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska). Niespodziewanie niedoszła wspólniczka otrzymuje funkcję prokuratora okręgowego. Z kolei asystent Agaty, Bartek (Michał Mikołajczyk), próbuje połączyć pracę z opieką nad dzieckiem. Marek Dębski (Leszek Lichota) na dobre zadomowił się w kancelarii Czerskiej. Jednak spotkania z Przybysz na sali sądowej wciąż nie są dla niego łatwe. Natomiast prawniczka ze zdumieniem odkrywa, że jest w ciąży z Dębskim...

W tym odcinku

Agata tłumi żałobę po utraconym dziecku. Z urzędu trafia do niej sprawa, w której stawką jest życie pewnego chłopca, oczekującego w szpitalu na operację. Przybysz musi stoczyć dramatyczną walkę z czasem, prawnymi procedurami i opiekunami chłopca. Dorota oczekuje na wynik apelacji. W Gdańsku wytykana jest jako "skorumpowana sędzia". Aniela wciąż nie pojawia się w kancelarii. Powodowany wyrzutami sumienia Bartek wszędzie jej szuka. W końcu poznaje tajemnicę dziewczyny. Między Agatą a Dębskim dochodzi do kolejnej sprzeczki. Zlecone Plucińskiemu śledztwo przynosi nieoczekiwany zwrot w sprawie Doroty.

Występują

Ładuję...