Prawo Agaty | sezon 5 odc. 1

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mecenasi Przybysz i Dębski reprezentują nielegalną imigrantkę z Somalii i jej synka, którym grozi deportacja. Na cofnięcie decyzji prawnicy mają zaledwie dwadzieścia cztery godziny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników małej warszawskiej kancelarii. Mecenasi Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska), Marek Dębski (Leszek Lichota) i Bartek Janowski (Michał Mikołajczak) podejmują się nowych wyzwań, które wystawiają ich przyjaźń na próbę. Pochodzącą z Bydgoszczy prawniczkę czeka kolejna konfrontacji z Hubertem - oszustem, przez którego niegdyś straciła intratną pracę. Dorota przekonuje się, że wyjazd do Anglii był pomyłką. Powrót do Polski wystawia jej małżeństwo na ciężką próbę. Prokurator Okońska (Małgorzata Kożuchowska), aby rozwiązać trudną sprawę sądową, zdecyduje się złamać prawo.

W tym odcinku

Mecenasi Przybysz i Dębski reprezentują nielegalną imigrantkę z Somalii (Tracy Green) i jej synka, którym grozi deportacja. Powrót do kraju oznacza dla obojga prześladowania, a nawet śmierć. Na cofnięcie decyzji prawnicy mają zaledwie 24 godziny. Dorota przebywa z rodziną w Londynie. Wydaje się, że podjęła już decyzję o porzuceniu kancelarii na czas kontraktu w Anglii. Jej gabinet w Warszawie zajął Bartek, który pomaga Agacie i Dębskiemu. Sam jednak znalazł się na życiowym zakręcie. Wie już, że Justyna jest w ciąży. Wciąż jednak nie ma pewności, czy jest ojcem dziecka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...