Prawo Agaty | sezon 4 odc. 1

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata spędza czas w Gruzji. Zastanawia się, co zrobić ze swoim życiem po utracie prawa do wykonywania zawodu. Poznaje oskarżonego o przemyt narkotyków polskiego marynarza. Chce mu pomóc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Agata spędza czas w Gruzji. Zastanawia się, co zrobić ze swoim życiem po utracie prawa do wykonywania zawodu prawnika. Dorota telefonicznie informuje ją, że jej apelacja została odrzucona. Tymczasem Przybysz poznaje oskarżonego o przemyt narkotyków polskiego marynarza. Udaje jej się przekazać sprawę do Polski, gdzie przejmuje ją Dębski. Wzajemne stosunki Marka i Agaty pozostają chłodne. Mężczyzna czuje się odpowiedzialny za przegraną sprawę dyscyplinarną przyjaciółki i maskuje poczucie winy opryskliwością. Przybysz podejmuje ważne decyzje dotyczące jej przyszłości zawodowej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...