Prawo Agaty | sezon 4 odc. 12

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stan ojca Dębskiego ulega pogorszeniu. Prawniczki Przybysz i Gawron prowadzą wspólnie trudną sprawę. Genetyczni rodzice pozwali surogatkę, która nie chce oddać im dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Agata nie chce się mieszać w sytuację między Majewskim a matką Tośki. Dziewczynka postanawia jednak przeczekać konflikt rodziców w domu prawniczki. Stan ojca Dębskiego ulega pogorszeniu. Na jaw wychodzą powody sporu mężczyzn, który trwa od wielu lat. Prawniczki Przybysz i Gawron prowadzą wspólnie trudną sprawę. Genetyczni rodzice wystąpili przeciwko surogatce, która nie chce oddać im dziecka. Podczas przygotowań do procesu Dorota odbiera dramatyczny telefon ze szpitala.

Występują

Zobacz także

Ładuję...