Prawo Agaty | sezon 4 odc. 10

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bartek i Justyna znów stają po przeciwnych stronach sali sądowej. Ich sprawa dotyczy nauczyciela, któremu zarzuca się, że nie dopilnował swoich obowiązków podczas wycieczki szkolnej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Podczas ślubu Andrzeja z Zofią pojawiają się nieoczekiwane komplikacje. Agacie towarzyszy Majewski. Obecny na ceremonii Dębski domyśla się, że przyjaciółka jest zainteresowana inspektorem. Bartek i Justyna znów stają po przeciwnych stronach sali sądowej. Ich sprawa dotyczy nauczyciela, któremu zarzuca się, że nie dopilnował swoich obowiązków podczas wycieczki szkolnej. Młody prawnik czuje, że tym razem jego wygrana jest pewna, ale Justyna coraz bardziej mu się podoba. Dorota musi stawić czoło kolejnym kłopotom w domu. Na dodatek Wojtek wciąż nie może znaleźć pracy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...