Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE STACJE
Życzenia wielkanocne od pary prezydenckiej
12:30 - 12:35
Wielki Tydzień: Wielkanoc (4)
12:35 - 13:10
The Voice Kids 7: Przesłuchania w ciemno (11)
11:35 - 12:45
The Voice Kids 7: Przesłuchania w ciemno (12)
12:45 - 14:00
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
11:35 - 13:20
Mam talent! (5/12)
11:20 - 13:10
OGÓLNOTEMATYCZNE
Stolik dla trojga (7)
11:00 - 11:55
Cinghaj Park Narodowy (3)
11:55 - 13:00
Galileo (1055)
10:55 - 11:55
Agent XXL
11:55 - 14:00
Czym chata bogata!
9:50 - 11:45
Barabasz (2-ost.)
11:45 - 13:45
Kapuśniaczek
11:25 - 13:30
Trolle
11:25 - 13:15
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (7)
11:15 - 11:55
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (8)
11:55 - 12:35
Bilet do kina: Dom z kart
12:35 - 14:35
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (24)
10:55 - 11:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (25)
11:55 - 12:50
Premiera: Nowy aranż z Olą Ziarek 3 (4)
12:50 - 13:05
FILMOWE
Premiera: Nazywam się Alfred Hitchcock
9:50 - 12:00
Zemsta
12:00 - 13:55
Cobra 11 (12)
11:35 - 12:35
Cobra 11 (13)
12:35 - 13:35
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
10:10 - 11:45
Premiera: Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
11:45 - 13:20
Dzień dobry, śniadanie 2: Śniadanie wielkanocne (1)
11:30 - 12:10
ABC gotowania - kuchnia polska: Kasza (7)
12:10 - 12:35
ABC gotowania - kuchnia polska: Truskawki (8)
12:35 - 13:05
Premiera: Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
10:45 - 12:20
Zbuntowana
12:20 - 14:15
Duff i Wazowski 3 (6)
11:05 - 12:00
Mały Grand Hotel: Patryk Warga (1)
12:00 - 12:15
Drużyna marzeń. Narodziny gwiazd sportu (1)
12:15 - 12:55
Drużyna marzeń. Narodziny gwiazd sportu (2)
12:55 - 13:35
Niania
10:25 - 12:20
Niania i wielkie bum
12:20 - 14:25
Panna Marple: Strzały w Stonygates
10:45 - 12:45
Panna Marple: Dlaczego nie Evans?
12:45 - 14:50
Meg 2: Głębia
11:35 - 13:30
65
11:20 - 12:55
Lucy i Desi
12:55 - 15:10
East New York: We Didn't Start the Fire (13)
11:30 - 12:15
Do diabła z miłością
12:15 - 13:55
Wiosna, panie sierżancie!
10:00 - 12:20
C.K. Dezerterzy (1/2)
12:20 - 14:00
Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi (7)
10:45 - 11:40
Czterej pancerni i pies: Brzeg morza (8)
11:40 - 12:45
Asterix na olimpiadzie
12:45 - 15:10
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
11:10 - 13:00
Znachor
9:10 - 12:00
Niedziela na luzie: Silverado
12:00 - 14:50
Narodziny gwiazdy
8:30 - 12:00
Uwolnić orkę
12:00 - 14:10
SPORTOWE
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
11:00 - 11:45
8 wspaniałych: Maria Sakkari (4/8)
11:45 - 12:25
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
12:25 - 14:55
Żużel: Memoriał Edwarda Jancarza
9:00 - 13:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
9:45 - 13:15
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
10:45 - 12:30
We Dare to Dream
12:30 - 14:30
Cafe Futbol
11:00 - 12:55
Piłka nożna: Liga szkocka
12:55 - 15:00
Golf: Hero Indian Open
8:30 - 12:10
Piłka nożna: Liga holenderska
12:10 - 14:25
KOTV Classics
11:00 - 12:00
Freeride: Zawody World Tour w Verbier
12:00 - 13:00
Gala The Best FIFA Awards 2023
10:35 - 12:20
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
12:20 - 14:25
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać