Policjantki i Policjanci (740)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Lena i Asia zauważają przestraszoną dziewczynkę, która twierdzi, że życie jej mamy jest zagrożone. Funkcjonariuszki ratują kobietę, bitą przez agresywnego męża. Wkrótce dochodzi do zwrotu akcji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Podczas patrolu Lena i Asia zauważają przestraszoną dziewczynkę. Mała twierdzi, że życie jej mamy jest zagrożone. Funkcjonariuszki ratują kobietę, bitą przez agresywnego męża. Wkrótce jednak dochodzi do szokującego zwrotu akcji. Ofiara przemocy męża zostaje porwana. Rozpoczyna się dramatyczna walka z czasem. Tymczasem Matylda przychodzi do agencji detektywistycznej i zastaje tam Szymona. Dowiaduje się, że nocował on w biurze. Do Zapały zgłasza się pracownik firmy ubezpieczeniowej. Mężczyzna prosi, by detektyw prześwietlił pewną kobietę, która ulega wielu dziwnym wypadkom. Klient podejrzewa, że próbuje ona wyłudzać odszkodowania.

Występują

Zobacz także

Ładuję...