Policjantki i Policjanci (871)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pacjentka twierdzi, że lekarze przetrzymują ją w szpitalu. Gdy patrol dociera na miejsce, okazuje się, że z gabinetu skradziono drogie leki, a osoba, która zawiadomiła policję, jest główną podejrzaną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Pewna kobieta twierdzi, że lekarze przetrzymują ją bezprawnie w szpitalu. Gdy patrol dociera na miejsce, okazuje się, że z gabinetu doktora skradziono bardzo drogie leki, a osoba, która zawiadomiła policję, jest główną podejrzaną. W toku śledztwa prawdopodobnym sprawcą staje się też jeden z pielęgniarzy, którego skłonności do nadużywania farmaceutyków doprowadzają do zagrożenia życia pacjentki. Na ratunek w kryzysowej sytuacji rusza Arek, mąż Natalii. Tymczasem Wojtek dostaje mandat za przekroczenie prędkości w dniu, kiedy zginęła dziewczyna. Szulc nadal prowadzi śledztwo w sprawie wypadku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...