Teraz albo nigdy! | sezon 1 odc. 10

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rodzice Marty składają jej niezapowiedzianą wizytę. Ona udaje wzorową żonę Roberta. Anna jest urażona kłamstwami Andrzeja i Zdzisia. Michał wydaje się zmęczony przygotowaniami do ślubu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy grupy przyjaciół, młodych ludzi, którzy prowadzą dynamiczne życie i mają ciekawą pracę. Każdy z nich jest na życiowym zakręcie. Wszyscy próbują poukładać sobie ważne sprawy od nowa. Romantyczka Barbara (Katarzyna Maciąg) pracuje jako dziennikarka w kolorowym plotkarskim tygodniku. Jest związana z redakcyjnym kolegą Markiem (Adam Krawczyk). Jej przyjaciółka Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) to energiczna i zaradna farmaceutka, która od pięciu lat jest żoną Roberta (Bartek Kasprzykowski). Z kolei Julia (Agata Buzek) po powrocie z USA próbuje odzyskać pogodę ducha po smutnych przeżyciach. Andrzej (Mateusz Damięcki) jest studentem, który w niekonwencjonalny sposób dorabia sobie w nocnym klubie. Michał (Rafał Królikowski) zaś osiągnął duży sukces zawodowy, ale obecna praca nie daje mu satysfakcji. Zamierza odejść z korporacji i poświęcić się swojej prawdziwej pasji. Wszyscy spotykają się podczas sylwestra na portugalskiej wyspie Maderze. Tam też zaczyna się historia ich przyjaźni. Wyjazd ten odmieni ich losy.

W tym odcinku

Rodzice Marty składają jej niezapowiedzianą wizytę. Dziewczyna robi wszystko, aby jej stosunki z Robertem wyglądały wzorowo. Anna jest urażona kłamstwami Andrzeja i Zdzisia. Syn i przyjaciel starają się zmiękczyć jej serce. Tymczasem Michał jest zmęczony przygotowaniami do ślubu. Nie daje jednak tego po sobie poznać. Basia jest świadkiem intymnej sceny między jej matką a nieznajomym mężczyzną. Rozumie, że małżeństwo jej rodziców jest zagrożone. Julia ma dość zaborczego Krzysztofa. Przedstawia mu więc Andrzeja jako swojego chłopaka. Basia dostrzega, że się zmienia. Bardzo ją to cieszy. Marta przyznaje się ojcu, że podjęła pracę w aptece. Basię i Martę elektryzuje wiadomość, że ośrodek dogoterapii ma zostać zlikwidowany. W jego obronie Basia mobilizuje całą grupę przyjaciół. Po wyjeździe rodziców napięcie między Martą a Robertem rośnie. Dziewczyna decyduje się wyprowadzić na pewien czas z domu i zamieszkuje u Basi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...