Teraz albo nigdy! | sezon 1 odc. 11

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dzięki Andrzejowi Basia dostaje od Marcina propozycję pracy. Michał i Danilukowie rejestrują firmę. Julia ma pierwszą scysję z szefem. Marcin namawia Andrzeja, by powiedział Basi prawdę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy grupy przyjaciół, młodych ludzi, którzy prowadzą dynamiczne życie i mają ciekawą pracę. Każdy z nich jest na życiowym zakręcie. Wszyscy próbują poukładać sobie ważne sprawy od nowa. Romantyczka Barbara (Katarzyna Maciąg) pracuje jako dziennikarka w kolorowym plotkarskim tygodniku. Jest związana z redakcyjnym kolegą Markiem (Adam Krawczyk). Jej przyjaciółka Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) to energiczna i zaradna farmaceutka, która od pięciu lat jest żoną Roberta (Bartek Kasprzykowski). Z kolei Julia (Agata Buzek) po powrocie z USA próbuje odzyskać pogodę ducha po smutnych przeżyciach. Andrzej (Mateusz Damięcki) jest studentem, który w niekonwencjonalny sposób dorabia sobie w nocnym klubie. Michał (Rafał Królikowski) zaś osiągnął duży sukces zawodowy, ale obecna praca nie daje mu satysfakcji. Zamierza odejść z korporacji i poświęcić się swojej prawdziwej pasji. Wszyscy spotykają się podczas sylwestra na portugalskiej wyspie Maderze. Tam też zaczyna się historia ich przyjaźni. Wyjazd ten odmieni ich losy.

W tym odcinku

Dzięki Andrzejowi Basia dostaje od Marcina propozycję pracy w radiu. Michał i Danilukowie rejestrują w urzędzie swoją firmę. Julia ma pierwszą scysję z szefem. Tymczasem Marcin jest zachwycony Basią. Dziennikarz namawia przyjaciela, by powiedział jej w końcu prawdę. Andrzej nie potrafi się jednak na to zdobyć. Basia daje ojcu karnet na siłownię. Ma nadzieję, że gdy stanie się on bardziej atrakcyjny, zwiększą się szanse na uratowanie związku jej rodziców. Zazdrosny Krzysiek informuje Julię, w jaki sposób Andrzej zarabia na życie. Jola nerwowo reaguje na każdą uwagę Grażyny dotyczącą jej rzekomej ciąży. Między przyjaciółkami dochodzi do kłótni. Zdzisio, mimo afery z matką Andrzeja, nadal proponuje mu wynajęcie mieszkania. Andrzej zaś doprowadza do spotkania Zdzisia z jego matką. Basia z przyjaciółmi ratuje ośrodek dogoterapii. Na przyjęcia u Michała Marta poznaje jego babcię, Ewę. Kobiety przypadają sobie do gustu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...