Teraz albo nigdy! | sezon 1 odc. 7

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lekarz stwierdza, że Jola nie jest w ciąży. Basia i Julia pomagają Marcie w urządzaniu ogrodu zimowego Andrzej chwilowo nie zamierza mówić Basi o swoich zatrudnieniach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy grupy przyjaciół, młodych ludzi, którzy prowadzą dynamiczne życie i mają ciekawą pracę. Każdy z nich jest na życiowym zakręcie. Wszyscy próbują poukładać sobie ważne sprawy od nowa. Romantyczka Barbara (Katarzyna Maciąg) pracuje jako dziennikarka w kolorowym plotkarskim tygodniku. Jest związana z redakcyjnym kolegą Markiem (Adam Krawczyk). Jej przyjaciółka Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) to energiczna i zaradna farmaceutka, która od pięciu lat jest żoną Roberta (Bartek Kasprzykowski). Z kolei Julia (Agata Buzek) po powrocie z USA próbuje odzyskać pogodę ducha po smutnych przeżyciach. Andrzej (Mateusz Damięcki) jest studentem, który w niekonwencjonalny sposób dorabia sobie w nocnym klubie. Michał (Rafał Królikowski) zaś osiągnął duży sukces zawodowy, ale obecna praca nie daje mu satysfakcji. Zamierza odejść z korporacji i poświęcić się swojej prawdziwej pasji. Wszyscy spotykają się podczas sylwestra na portugalskiej wyspie Maderze. Tam też zaczyna się historia ich przyjaźni. Wyjazd ten odmieni ich losy.

W tym odcinku

Lekarz stwierdza, że Jola nie jest w ciąży. Po rozmowie z Grażyną kobieta postanawia jednak nie mówić nic Michałowi. Obawia się, że mógłby on odwołać ślub. Basia i Julia pomagają Marcie w urządzaniu ogrodu zimowego oraz umawiają się na wieczorne wyjście. Andrzej na razie nie chce powiedzieć Basi, czym się zajmuje. Julia umawia się z head-hunterem. Spotyka także swojego byłego chłopaka, Krzyśka. Nie ma jednak zamiaru kontynuować tej znajomości. Krystyna namawia Jolę na wizytę u jej ginekologa. Jola jest na skraju załamania. Robert tłumaczy Marcie, że teraz powinni się bawić, a nie myśleć o dziecku. Kupuje je w prezencie wspaniały naszyjnik. Basia robi porządki, wyrzucając stare rzeczy. Ewa wątpi w to, że Michał dobrze robi, decydując się na ślub. Jola zmienia zdanie i namawia narzeczonego, by zostawił pracę w koncernie i otworzył swoją firmę.

Występują

Twórcy

Ładuję...