Teraz albo nigdy! | sezon 1 odc. 3

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał spotyka się z przyjaciółmi ze studiów. Nagle pojawia się Jola, która oznajmia, że jest w ciąży. Julia stara się uporać się z bólem po stracie ukochanego męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy grupy przyjaciół, młodych ludzi, którzy prowadzą dynamiczne życie i mają ciekawą pracę. Każdy z nich jest na życiowym zakręcie. Wszyscy próbują poukładać sobie ważne sprawy od nowa. Romantyczka Barbara (Katarzyna Maciąg) pracuje jako dziennikarka w kolorowym plotkarskim tygodniku. Jest związana z redakcyjnym kolegą Markiem (Adam Krawczyk). Jej przyjaciółka Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) to energiczna i zaradna farmaceutka, która od pięciu lat jest żoną Roberta (Bartek Kasprzykowski). Z kolei Julia (Agata Buzek) po powrocie z USA próbuje odzyskać pogodę ducha po smutnych przeżyciach. Andrzej (Mateusz Damięcki) jest studentem, który w niekonwencjonalny sposób dorabia sobie w nocnym klubie. Michał (Rafał Królikowski) zaś osiągnął duży sukces zawodowy, ale obecna praca nie daje mu satysfakcji. Zamierza odejść z korporacji i poświęcić się swojej prawdziwej pasji. Wszyscy spotykają się podczas sylwestra na portugalskiej wyspie Maderze. Tam też zaczyna się historia ich przyjaźni. Wyjazd ten odmieni ich losy.

W tym odcinku

Michał spotyka się z przyjaciółmi ze studiów. Rozmawiają o nowej firmie. Nagle pojawia się Jola, która oznajmia, że jest w ciąży. Wiadomość ta radykalnie zmienia życiowe plany Michała. Jego babcia, Ewa, jest tym zaniepokojona. Kobieta podejmuje pewne działania. Marta pociesza Basię, która rozpacza po odejściu Marka. Dziewczynę wspierają także rodzice. Lekarstwem na zapomnienie o smutkach okazuje się spotkanie z Andrzejem, który zabiera ją do lokalu wystawionego na przetarg. Niestety, urzędniczka źle reaguje na widok kobiety i możliwość wzięcia udziału w przetargu przepada. Basia dochodzi do wniosku, że przynosi pecha. W dodatku przez Martę traci pracę. Ta spotyka Michała, który kupuje niemowlęce buciki. Julia stara się uporać się z bólem po stracie ukochanego męża. Ojciec dzwoni z Indii i chce ją zabrać do siebie. Do Michała przyjeżdżają Ela i Dana z jego córkami.

Występują

Twórcy

Ładuję...