Teraz albo nigdy! | sezon 1 odc. 2

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Basia przeżywa rozstanie z Markiem. Każdy próbuje jej pomóc. Jest to jednak bardzo trudne, nawet dla jej przyjaciółki Marty. Z całej grupy tylko Robert kwaśno komentuje łzy dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy grupy przyjaciół, młodych ludzi, którzy prowadzą dynamiczne życie i mają ciekawą pracę. Każdy z nich jest na życiowym zakręcie. Wszyscy próbują poukładać sobie ważne sprawy od nowa. Romantyczka Barbara (Katarzyna Maciąg) pracuje jako dziennikarka w kolorowym plotkarskim tygodniku. Jest związana z redakcyjnym kolegą Markiem (Adam Krawczyk). Jej przyjaciółka Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) to energiczna i zaradna farmaceutka, która od pięciu lat jest żoną Roberta (Bartek Kasprzykowski). Z kolei Julia (Agata Buzek) po powrocie z USA próbuje odzyskać pogodę ducha po smutnych przeżyciach. Andrzej (Mateusz Damięcki) jest studentem, który w niekonwencjonalny sposób dorabia sobie w nocnym klubie. Michał (Rafał Królikowski) zaś osiągnął duży sukces zawodowy, ale obecna praca nie daje mu satysfakcji. Zamierza odejść z korporacji i poświęcić się swojej prawdziwej pasji. Wszyscy spotykają się podczas sylwestra na portugalskiej wyspie Maderze. Tam też zaczyna się historia ich przyjaźni. Wyjazd ten odmieni ich losy.

W tym odcinku

Basia przeżywa rozstanie z Markiem. Każdy próbuje jakoś jej pomóc. Jest to jednak bardzo trudne, nawet dla jej przyjaciółki, Marty. Z całej grupy tylko Robert kwaśno komentuje łzy dziewczyny. Marta ma o to do niego pretensję. Tymczasem Basia chce zadzwonić do Marka. Wszyscy jednak jej to odradzają. W końcu Andrzej rzuca jej komórkę w przepaść. Po przylocie do Warszawy Basia zaprasza wszystkich do siebie na powtórkowego sylwestra. Michał mówi Joli, że postanowił odejść z firmy. Marta usiłuje porozmawiać z Robertem o swojej przyszłości. Dziewczyna chciałaby, żeby mieli dziecko. Julia w samotności ogląda swoje ślubne zdjęcia. Marta zabiera Basię do nocnego klubu. Chce w ten sposób odreagować rozmowę z Robertem.

Występują

Twórcy

Ładuję...