Teraz albo nigdy! | sezon 1 odc. 5

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej musi tłumaczyć się matce, która znajduje jego kostium do tańca. Marta zauważa, że Andrzej tańczy jak mężczyzna, którego z Basią widziały w klubie. Andrzej wyznaje, że to jego brat.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy grupy przyjaciół, młodych ludzi, którzy prowadzą dynamiczne życie i mają ciekawą pracę. Każdy z nich jest na życiowym zakręcie. Wszyscy próbują poukładać sobie ważne sprawy od nowa. Romantyczka Barbara (Katarzyna Maciąg) pracuje jako dziennikarka w kolorowym plotkarskim tygodniku. Jest związana z redakcyjnym kolegą Markiem (Adam Krawczyk). Jej przyjaciółka Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) to energiczna i zaradna farmaceutka, która od pięciu lat jest żoną Roberta (Bartek Kasprzykowski). Z kolei Julia (Agata Buzek) po powrocie z USA próbuje odzyskać pogodę ducha po smutnych przeżyciach. Andrzej (Mateusz Damięcki) jest studentem, który w niekonwencjonalny sposób dorabia sobie w nocnym klubie. Michał (Rafał Królikowski) zaś osiągnął duży sukces zawodowy, ale obecna praca nie daje mu satysfakcji. Zamierza odejść z korporacji i poświęcić się swojej prawdziwej pasji. Wszyscy spotykają się podczas sylwestra na portugalskiej wyspie Maderze. Tam też zaczyna się historia ich przyjaźni. Wyjazd ten odmieni ich losy.

W tym odcinku

Andrzej musi tłumaczyć się matce, która znajduje jego kostium do tańca. Marcin radzi mu, żeby wreszcie powiedział jej prawdę. Michał stara się cierpliwie znosić humory Joli. Obiecuje jej, że na powtórkowym sylwestrze przedstawi ją wszystkim jako swoją przyszłą żonę. Marta wywozi z garażu psią karmę do ośrodka dogoterapii. Po cichu liczy, że Robert zmieni jednak zdanie i pójdzie na imprezę do Basi. Julia szaleje po ulicach swoim nowym sportowym autem, o mało nie powodując wypadku. Dziewczyna postanawia wyciąć Briana ze wszystkich zdjęć. Andrzej chce powiedzieć Basi, czym się zajmuje. W ostatniej chwili zmienia jednak zdanie. Za to namawia matkę, żeby spotkała się ze Zdzisiem. Marta znajduje w szafie Basi suknię, w której była feralnego dnia, kiedy rozstała się z Markiem. Każe przyjaciółce ją zniszczyć. Andrzej pomaga dziennikarce udekorować mieszkanie przed imprezą. W czasie zabawy dziewczyna obiecuje sobie, że w tym roku będzie szczęśliwa. Michał wyznaje Marcie, że przez nią prawie rzucił pracę w korporacji i był bliski otwarcia z przyjaciółmi własnej firmy ogrodniczej. Marta zauważa podobieństwo w tańcu Andrzeja, do tańca mężczyzny, którego z Basia widziały w nocnym klubie. Andrzej przyparty do muru mówi, że to był jego brat.

Występują

Twórcy

Ładuję...