Teraz albo nigdy! | sezon 1 odc. 6

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał i Jola rezerwują termin ślubu. Basia ma spotkania w sprawie pracy. Marta jedzie z Michałem do jego przyjaciół ogrodników, by zrobić prezent Robertowi. Jola chyba nie jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy grupy przyjaciół, młodych ludzi, którzy prowadzą dynamiczne życie i mają ciekawą pracę. Każdy z nich jest na życiowym zakręcie. Wszyscy próbują poukładać sobie ważne sprawy od nowa. Romantyczka Barbara (Katarzyna Maciąg) pracuje jako dziennikarka w kolorowym plotkarskim tygodniku. Jest związana z redakcyjnym kolegą Markiem (Adam Krawczyk). Jej przyjaciółka Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) to energiczna i zaradna farmaceutka, która od pięciu lat jest żoną Roberta (Bartek Kasprzykowski). Z kolei Julia (Agata Buzek) po powrocie z USA próbuje odzyskać pogodę ducha po smutnych przeżyciach. Andrzej (Mateusz Damięcki) jest studentem, który w niekonwencjonalny sposób dorabia sobie w nocnym klubie. Michał (Rafał Królikowski) zaś osiągnął duży sukces zawodowy, ale obecna praca nie daje mu satysfakcji. Zamierza odejść z korporacji i poświęcić się swojej prawdziwej pasji. Wszyscy spotykają się podczas sylwestra na portugalskiej wyspie Maderze. Tam też zaczyna się historia ich przyjaźni. Wyjazd ten odmieni ich losy.

W tym odcinku

Andrzej pomaga Basi w sprzątaniu mieszkania po imprezie. Marta namawia przyjaciółkę, żeby dowiedziała się czegoś o jego bracie. Andrzej kłamie, że jest on czarną owcą w jego rodzinie. Michał i Jola jadą do Urzędu Stanu Cywilnego. Udaje im się zarezerwować bliski termin ślubu. Basia postanawia zmienić swój wygląd. Razem z Martą i Julią idzie na wielkie zakupy. Dziennikarka ma także spotkania w sprawie pracy. Jednak we wszystkich redakcjach proponują jej to samo, co robiła do tej pory. Marta jedzie z Michałem do jego przyjaciół, którzy są ogrodnikami. Dziewczyna chce zrobić prezent Robertowi w postaci ogrodu zimowego. Po drodze okazuje się, że wiele ich łączy. Andrzej dostaje informację o atrakcyjnym przetargu na lokal w innej dzielnicy. Ewa nie popiera organizowania dużego wesela. Jola dowiaduje się od lekarza, że prawdopodobnie nie jest w ciąży. Ojciec Basi krytykuje jej nowy image. Andrzej postanawia wyprowadzić się z domu. Ku jego zdumieniu matka popiera ten pomysł.

Występują

Twórcy

Ładuję...