Kuchenne rewolucje: Wrocław - Margaret (4/13)

program rozrywkowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Centrum Gastronomiczne Margaret znajduje się przy drodze wylotowej na Oławę. Andrzej zatrudnił jako szefa kuchni syna. Dziennie do lokalu zagląda kilka osób. Biznes przynosi coraz większe straty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Królowa polskiej gastronomii już od trzynastu lat udowadnia, że zasługuje na swoje miano, nie bojąc się podejmowania wyzwań i ratując upadające biznesy. W tym sezonie Magda Gessler zaprowadzi wiosenne porządki m.in. w Mielcu, Wrocławiu czy Witnicy. Pomocy nie odmówi również restauracji bałkańskiej w Grodzisku Wielkopolskim oraz lokalom w Komornikach, Kielcach i Trzcielu. Okaże się, czy kuchenne rewolucje przyniosą wszystkim upragniony sukces.

Centrum Gastronomiczne Margaret znajduje się we Wrocławiu, przy drodze wylotowej na Oławę. Restaurację mającą długą, nietypową nazwę prowadzi Andrzej. Zatrudnił jako szefa kuchni syna, Macieja. Zdaniem ojca jest świetnym kucharzem, rodzicowi bardzo smakują jego dania. Innego zdania są jednak goście. Dziennie do lokalu zaglądają zaledwie dwie, trzy osoby, Biznes przynosi coraz większe straty. Panu Andrzejowi nieco pomaga działalność cateringowa. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że to jedynie działanie tymczasowe. Zamierza zawalczyć o przyszłość Centrum Gastronomicznego Margaret, dlatego poprosił o pomoc Magdę Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...