Lombard. Życie pod zastaw 9 (478)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adela zostaje oszukana przez kancelarię prowadzoną przez Rogusza, który pod pretekstem niesienia pomocy osobom w trudnej sytuacji przejmuje ich majątek. Pracownik firmy zna dobrze ofiarę przekrętu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Adela zostaje oszukana przez kancelarię prowadzoną przez niejakiego Rogusza, który pod pretekstem niesienia pomocy osobom w trudnej sytuacji finansowej, m.in. dłużnikom, przejmuje ich majątek. Pracownik firmy, Alek Liczko, zna dobrze ofiarę przekrętu - to matka jego znajomego. Zmuszony do zajęcia się sprawą Adeli mężczyzna zaczyna się stawiać szefowi. Oszukana przez Rogusza kobieta tymczasem postanawia zastawić mieszkanie, aby zdobyć pieniądze na spłatę długu. Mariusz spotyka się z Wirskim, dawnym kolegą po fachu. Ten próbuje odwieść go od zamysłu przekazania Sanak listów. Andżelika obawia się, że ktoś obserwuje każdy jej ruch.

Występują

Zobacz także

Ładuję...