Lombard. Życie pod zastaw 9 (473)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Znajomy Romana, Jędrek Miałek, ulega namowom narzeczonej, i wznosi w domu mur wydzielający dwie części - matki i swoją. Miałkowa cieszy się, że para planuje ślub. Postanawia sfinansować ich obrączki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Znajomy Romana, Jędrek Miałek, ulega namowom swojej narzeczonej, Marianny, i wznosi w domu mur wydzielający dwie części - matki i swoją. Miałkowa cieszy się, że para planuje ślub, i postanawia sfinansować ich obrączki. Daje im pieniądze. Benia odwiedza na wsi matkę i ma okazję przekonać się, w jakich warunkach żyje pani Miałkowa. Wraz z Romanem przekonuje się, jaka jest też Marianna. Benia chce, by brat zamienił słowo z Jędrkiem. Prokurator Jasik dostaje od Betona materiały na Ziembińskiego. Podczas wizyty w lombardzie Ziutek i Filomena chcą się rozliczyć. Wikłają się jednak w konflikt.

Występują

Twórcy

Ładuję...