Lombard. Życie pod zastaw 9 (469)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Kamil zostaje aresztowany za handel narkotykami i nieumyślne spowodowanie śmierci narkomana. Lokalny diler zwraca się z propozycją do jego braci. Jaca, który zna tę rodzinę, chce pomóc chłopakom.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Kurator sądowy Wojciech Jarosz jest przygnębiony, że jego wychowanek Kamil ponownie wkroczył na drogę przestępstwa. Kiedy chłopak zostaje aresztowany za handel narkotykami i nieumyślne spowodowanie śmierci narkomana, lokalny diler zwraca się z pewną propozycją do jego braci. Jaca, który zna tę rodzinę, postanawia interweniować. Mariusz ma złe przeczucia. Wciąż niepokoją go niezałatwione sprawy z pułkownik Sanak. Olga zgadza się odwieźć Julkę na imprezę do Sanszajna. Julita chce pozbyć się rzutnika do slajdów i bajek sprzed 40 lat. Klient lombardu zauważa pośród nich zdjęcia rodzinne.

Występują

Twórcy

Ładuję...