Lombard. Życie pod zastaw 9 (467)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

66-letni milioner, Benedykt Ślisz, pewnego dnia kupuje dla swojej córki Tamary zadłużony teatr. Dziewczyna marzy, by zostać aktorką. Jednak brakuje jej talentu, czego nie zauważa jej ojciec.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

66-letni milioner, Benedykt Ślisz, pewnego dnia kupuje dla swojej córki Tamary zadłużony teatr. Dziewczyna marzy, by zostać aktorką. Jednak brakuje jej talentu, czego nie zauważa jej ojciec. Nawet członkowie zespołu aktorskiego, bojąc się o swoją pracę, ignorują jej brak umiejętności aktorskich. Tymczasem mąż Tamary, Michał Rasiak, którego milioner zatrudnił na stanowisko dyrektora placówki, ma zupełnie inne zamiary co do budynku. Andżelika oraz Justyna postanawiają udzielić Romanowi wskazówek, jak powinien postępować z kobietami. Otrzymane rady mężczyzna wciela w życie. W lombardzie zjawia się wędkarz Niedzielan, któremu udało się przekonać na wyjazd na ryby małżonkę, która żyje w luksusie. W lokalu zjawia się też Niedzielanowa, której marzy się spanie pod namiotem. Pracownicy lombardu postanawiają namówić klientów na kupno przedmiotu będącego elementem zakładu między Kazimierzem a Andżeliką.

Występują

Twórcy

Ładuję...