Lombard. Życie pod zastaw 9 (475)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola i Magda zostają oskarżone przez szefa, Czarneckiego, o poważny błąd, który spowodował straty finansowe. Muszą zwrócić pieniądze. Kobiety idą do lombardu zastawić skuter należący do jednej z nich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Ola i Magda zostają oskarżone przez swojego szefa, Czarneckiego, o poważny błąd, który spowodował straty finansowe. Muszą zwrócić pieniądze. Kobiety idą do lombardu zastawić skuter należący do jednej z nich. Rozgoryczone, decydują się na ryzykowny krok. Zlecają albańskiemu przestępcy uprowadzenie i pobicie prezesa Czarneckiego. Śmiechowska jest wściekła na męża, gdyż uważa, że ten marnuje pieniądze na sprzęt audio. Przynosi więc do lombardu kabel głośnikowy, by go zastawić, ale rozmowa z pracownikami znowu wyprowadza ją z równowagi. Lilka opowiada, że w przeszłości znęcał się nad nią zamożny biznesmen. Jaca i Depek, znajomy z poprawczaka, godzą się dać mu nauczkę.

Występują

Twórcy

Ładuję...