Lombard. Życie pod zastaw 9 (474)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Borys chciałby uzbierać pieniądze na terapię chorego psychicznie młodszego brata, którym opiekuje się po śmierci rodziców. Raz na jakiś czas realizuje drobne zlecenia dla dawnych znajomych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Borys chciałby uzbierać pieniądze na terapię chorego psychicznie młodszego brata, Rysia, którym opiekuje się po śmierci rodziców. Raz na jakiś czas realizuje drobne zlecenia dla dawnych znajomych. Zachowuje dyskrecję, chociaż przypuszcza, że prowadzą nielegalną działalność. Pewnego dnia kolega prosi go o przechowanie pudła. Dla Borysa oznacza to kłopoty. Anka poznaje przez internet kolejnego mężczyznę. Następnego dnia podczas dyżuru z Lolkiem jest zmęczona, gdyż do późna w nocy rozmawiała z nowym znajomym.

Występują

Twórcy

Ładuję...