Lombard. Życie pod zastaw 9 (470)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Didi porusza się na wózku inwalidzkim. Wraz z ojcem dają koncerty na ulicy w nadziei, że zdobędą fundusze na operację. Na koncercie Zenka Martyniuka ktoś wykrada gitarę. Instrument trafia do lombardu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Didi porusza się na wózku inwalidzkim. Wraz z owdowiałym ojcem dają koncerty na ulicy w nadziei, że uda im się uzyskać fundusze na drogą operację. Nastolatka obdarzona jest wspaniałym głosem, co zauważa ich sąsiad Pako, 44-letni drobny złodziej i oszust. Na koncercie Zenka Martyniuka ktoś wykrada drogą gitarę. Instrument trafia do lombardu. Sprawa zostaje nagłośniona w mediach i pracownicy uzmysławiają sobie, że popełnili błąd, przyjmując towar. Zenek Martyniuk przychodzi do lombardu, by odzyskać gitarę.

Występują

Twórcy

Ładuję...