Szpital | sezon 14 odc. 1012

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pomocy Nowickiej wymaga 10-miesięczny chłopczyk, który przez nieuwagę matki spadł ze schodów i złamał rękę. Kobieta nie kocha dziecka, zajmuje się natomiast nagrywaniem vlogów oraz podróżami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Pomocy doktor Anny Nowickiej wymaga 10-miesięczny chłopczyk, który przez nieuwagę matki spadł ze schodów i złamał rękę. Kobieta nie kocha dziecka, zajmuje się natomiast nagrywaniem vlogów oraz podróżami. Ojciec liczy, że żona zmieni swoje postępowanie, zanim opieka społeczna zabierze chłopca. Nieoczekiwanie otrzymuje ona ofertę wyjazdu. 66-letnia podopieczna doktora Piotra Wójtowicza symuluje różne choroby, by zatrzymać przy sobie wnuczkę. Nie potrafi pogodzić się z tym, że 19-latka ma partnera, więc poświęca jej mniej czasu. Ostatecznie dziewczyna postanawia zakończyć ten związek. Niespodziewanie dostaje silnego bólu brzucha. Jak się okazuje, jest w ciąży.

Występują

Zobacz także

Ładuję...