Szpital | sezon 4 odc. 532

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddział trafia 36-letnia Kinga. Kobieta pół roku temu porzuciła męża i odeszła z pracy w urzędzie. Została trenerką seksualną. Podczas kolejnych zajęć źle się poczuła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddział trafia 36-letnia Kinga. Kobieta pół roku temu porzuciła męża i odeszła z pracy w urzędzie. Została trenerką seksualną. Podczas kolejnych zajęć źle się poczuła. Do szpitala przywiozła ją para biorąca udział w kursie. Pacjentka trafia pod opiekę doktor Dominiki Gajdy. Tymczasem doktor Wojciech Jarosz zajmuje się 6-letnią dziewczynką z wadą serca. Jej rodzice są po rozwodzie, dziecko jest wychowywane przez matkę. Ojciec pacjentki uważa, że choroba córki jest nieuleczalna. Nie wie, że była żona okłamała go, ponieważ panicznie boi się zabiegów chirurgicznych. 6-latka musi jednak zostać zoperowana. Mimo to matka dziecka nie chce wyrazić na to zgody. Kiedy próbuje zabrać córkę ze szpitala, jej stan gwałtownie się pogarsza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...