Teleman

Szpital | sezon 4 odc. 400

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czterdziestoletni mężczyzna uderzył się młotkiem w palec, kiedy usłyszał, że jego córka chce iść na całonocną imprezę. Doktor Michał Morawski zajmuje się wdowcem, który zasłabł w trakcie gry w brydża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

40-letni mężczyzna uderzył się młotkiem w palec, kiedy usłyszał, że jego córka chce iść na całonocną imprezę. Żona pacjenta wyjechała na weekend, żeby odpocząć. Gdy doszło do wypadku, pacjent od razu zadzwonił do małżonki. Córka jest pewna, że matka nie pozwoli jej nigdzie iść. Postanawia się na niej zemścić. Doktor Michał Morawski zajmuje się 70-latkiem, który zasłabł w trakcie gry w brydża. Mężczyzna jest wdowcem i pragnie ułożyć sobie życie na nowo. Pacjent nieustannie flirtuje z kobietami. Na oddziale spodobała mu się przełożona pielęgniarek, Ela Sułkowska.

Występują

Zobacz także

Ładuję...