Szpital | sezon 13 odc. 944

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Wojciech Jarosz przyjmuje robotnika pracującego przy ocieplaniu budynków. Spadł z rusztowania, ponieważ kobieta, którą podrywał, wylała na niego wiadro wody. 43-latka boi się miłosnych rozczarowań.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje robotnika pracującego przy ocieplaniu budynków. Spadł z rusztowania, ponieważ kobieta, którą podrywał, wylała na niego wiadro wody. 43-latka boi się miłosnych rozczarowań, więc wybrała samotność. Zakochany pacjent robi wszystko, by ją do siebie przekonać. Do doktora Piotra Wójtowicza trafia 30-latek ze skaleczoną ręką. Informuje personel, że jest nosicielem wirusa HIV. Jak dotąd nie miał jednak odwagi powiedzieć o tym swojej ukochanej. Są razem od dwóch miesięcy. Pacjent popełnia przestępstwo, co uświadamia mu ordynator. Musi jak najszybciej wyznać kobiecie prawdę. 27-latka jest przerażona. Wkrótce okazuje się, że zaszła w ciążę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...