Szpital | sezon 14 odc. 959

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Morawski otacza opieką dwudziestolatka, który spowodował wypadek. Robert leczy kobietę z uszkodzoną ręką - pacjentka spadła ze schodów w kinie podczas randki z sąsiadem. W szpitalu zjawia się jej mąż.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski otacza opieką dwudziestolatka po wypadku samochodowym. Doprowadził do niego, ponieważ razem z kolegami palił marihuanę w aucie swojego brata. Teraz bratowa chce, by małżonek wyrzucił chłopaka z domu. Pacjent w tym czasie nakłania ich syna do wzięcia udziału w kradzieży. Doktor Robert Szewczyk leczy kobietę z uszkodzoną ręką - pacjentka spadła ze schodów w kinie podczas randki z sąsiadem. W szpitalu zjawia się jej apodyktyczny mąż. Kobieta próbuje z nim zerwać, jednak znowu daje się przekonać do zmiany zdania.

Występują

Zobacz także

Ładuję...