Teleman

Szpital | sezon 4 odc. 409

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

28-letni Henryk ma bardzo silny krwotok z nosa, po tym, jak wciągnął kokainę. Mężczyzna jest piosenkarzem disco polo i tego dnia miał zaśpiewać z zespołem na otwarciu nowego klubu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

28-letni Henryk ma bardzo silny krwotok z nosa, po tym, jak wciągnął kokainę. Mężczyzna jest piosenkarzem disco polo i tego dnia miał zaśpiewać z zespołem na otwarciu nowego klubu. Razem z nim wystąpi Tomasz Niecik. Pacjentem zajmuje się doktor Eryk Wajman. Wkrótce na oddziale zjawia się żona Henryka, która jest o niego zazdrosna. Mimo że obiecywał jej wierność, flirtuje z fankami. Kobieta prosi o pomoc Tomasza Niecika. Na oddział trafia również 53-letnia Jadwiga, przywieziona przez syna, który podczas odwiedzin zauważył, że matka źle się czuje. Kobieta trafia pod opiekę ordynatora, Piotra Wójtowicza. Pacjentka podejrzewa, że jest w ciąży. Od roku, w tajemnicy przed synem, mieszka z młodszym od siebie mężczyzną i chciałaby urodzić mu dziecko.

Występują

Zobacz także

Ładuję...