Teleman

Szpital | sezon 4 odc. 411

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

33-letnia Dagmara poczuła kołatanie serca i zasłabła podczas fitnessu. Do szpitala przywozi ją przyjaciółka. Małżeństwo pacjentki przeżywa kryzys - mąż zdradził ją, a ona nie może mu wybaczyć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

33-letnia Dagmara poczuła kołatanie serca i zasłabła podczas fitnessu. Do szpitala przywozi ją przyjaciółka, z którą ćwiczyła. To koleżanka doktora Eryka z liceum. Kiedyś lekarz podobał się kobiecie. Małżeństwo pacjentki przeżywa kryzys - mąż zdradził ją, a ona nie może mu wybaczyć. Przyjaciółka radzi jej, żeby wezwała mężczyznę do szpitala i zemściła się na nim. Kobieta wzbudza zazdrość męża, kłamiąc, że ona i doktor Eryk są kochankami. Dominika Gajda opiekuje się 43-letnią Edytą. Pacjentka prawdopodobnie zachorowała na trąd. Przez ostatni rok przebywała w Indiach. W szpitalu odwiedza ją córka, która nie potrafi wybaczyć matce, że porzuciła rodzinę. Mąż kobiety nie radzi sobie z dziećmi. Przyjmuje ją doktor Dominika Gajda.

Występują

Zobacz także

Ładuję...